18-20 лютого 2020

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости

Компанія «ДеЛаваль» представляє нового робота-дояра VMS™ V300

26 червня 2018 р.  в Стокгольмі компанія ДеЛаваль оголосила про випуск нового VMSV300, який допоможе фермерам менше залежати від мінливості майбутнього на ринку праці і як найкраще піклуватися про добробут тварин і безпеку харчових продуктів.  І ось в рамках виставки “Agro Animal Show 2019” можна бути на власні очі побачити новий робот VMS™ V300.

Детальніше...
 

Rhymebus - відомий бренд розроблений для AC Motor Drive, що існує понад 30 років.

Ми надаємо найкращий та високоефективний продукт!
Ми привносимо «зелені» технології в світ!

Детальніше...
 

Інсектициди, антигельмінтики, коктидіостатики, ларвіциди, антибіотики від виробника з Китаю

ЗSHANDONG LUXI ANIMAL MEDICINE SHARE CO., LTD
Завод, який виробляє інсектициди, антигельмінтики, коктидіостатики, ларвіциди, антибіотики: Amitraz, Deltamethrin, Diclazuril, Nicarbazin, Cyromazine, Fenbendazole, Florfenicol та інші. Протягом багатьох років компанія є постачальником для 10 найбільших тваринницьких компаній в Китаї.

Детальніше...
 

День Німеччини в Україні

Нові агрополітичні бачення в виборчому 2019 році? – Внески німецької економіки у розвиток аграрного сектору України!

Детальніше...
 

Baoding Jizhong Pharma на Agro Animal Show 2019

Компанія Baoding Jizhong Pharma (стенд 1С104) була заснована у 1992 році і стала однією з трьох найкращих компаній в Китаї у сфері ветеринарії, що спеціалізується на виробництві, а також розбробці та дослідженні сумішей, активних компонентів, добавок та рослинних компонентів.

Детальніше...
 

Запрошуємо відвідати стенд компанії Xinxiang Hexie

Xinxiang Hexie – це високотехнологічна широкопрофільна компанія, що займається дослідженням, виробництвом, продажем та технічним обслуговуванням техніки для годівлі, що постачає комплексні, систематичні та якісні рішення для сільського господарства та тваринництва.

Детальніше...
 

Учасник виставки Agro Animal Show 2019 - компанія Siloking - simply intelligent feeding - топ-виробник техніки для годівлі

З 19 по 21 лютого запрошуємо відвідати стенд Siloking - simply intelligent feeding 2С121 та ознайомитись з продукцією компанії.

Детальніше...
 

Ing. Bräuer Stalltechnick GmbH запрошує Вас відвідати стенд компанії на Agro Animal Show

Фахівці компанії з радістю проконсультують Вас у питаннях утримання ВРХ, свиней та коней.

Адже компанія більше 45 років займається виробництвом обладнання для тваринництва та з року в рік оптимізує їхню конструкцію, технологію. Аби Ваша свійська тварина почувала себе як найкомфортніше і разом з тим приносила Вам прибуток.

Детальніше...
 

Компанії Hog Slat — 50 років

З невеликої майстерні до найбільшого в світі виробника обладнання для свинарства. Такий шлях пройшла компанія Hog Slat, Inc., якій у 2019-му виповнюється 50 років.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 33