18-20 лютого 2020

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости

День Німеччини в Україні

Нові агрополітичні бачення в виборчому 2019 році? – Внески німецької економіки у розвиток аграрного сектору України!

Детальніше...
 

Baoding Jizhong Pharma на Agro Animal Show 2019

Компанія Baoding Jizhong Pharma (стенд 1С104) була заснована у 1992 році і стала однією з трьох найкращих компаній в Китаї у сфері ветеринарії, що спеціалізується на виробництві, а також розбробці та дослідженні сумішей, активних компонентів, добавок та рослинних компонентів.

Детальніше...
 

Запрошуємо відвідати стенд компанії Xinxiang Hexie

Xinxiang Hexie – це високотехнологічна широкопрофільна компанія, що займається дослідженням, виробництвом, продажем та технічним обслуговуванням техніки для годівлі, що постачає комплексні, систематичні та якісні рішення для сільського господарства та тваринництва.

Детальніше...
 

Учасник виставки Agro Animal Show 2019 - компанія Siloking - simply intelligent feeding - топ-виробник техніки для годівлі

З 19 по 21 лютого запрошуємо відвідати стенд Siloking - simply intelligent feeding 2С121 та ознайомитись з продукцією компанії.

Детальніше...
 

Ing. Bräuer Stalltechnick GmbH запрошує Вас відвідати стенд компанії на Agro Animal Show

Фахівці компанії з радістю проконсультують Вас у питаннях утримання ВРХ, свиней та коней.

Адже компанія більше 45 років займається виробництвом обладнання для тваринництва та з року в рік оптимізує їхню конструкцію, технологію. Аби Ваша свійська тварина почувала себе як найкомфортніше і разом з тим приносила Вам прибуток.

Детальніше...
 

Компанії Hog Slat — 50 років

З невеликої майстерні до найбільшого в світі виробника обладнання для свинарства. Такий шлях пройшла компанія Hog Slat, Inc., якій у 2019-му виповнюється 50 років.

Детальніше...
 

Agro Animal Show відкриває сезон участі у виставках ГК ICK GROUP у 2019 році.

Цього разу група компаній на своєму стенді представить прес-гранулятор серії ГТ-304, який застосовується для гранулювання попередньо підготовлених компонентів комбікормів, а також для виробництва грубих кормів (люцерна, солома, буряковий жом) і для грануляції відходів борошномельного виробництва (висівки, відходи млинового виробництва), відходів виробництва рослинного масла (шроти і відходи після експелера, лузга соняшника і т.п.). Також ГТ-304 використовують для виробництва біопалива (деревна тирса, льону, солома і т.п).

Детальніше...
 

Оптимізація молочного бізнесу

Запрошення на майстер-клас "Оптимізація молочного бізнесу" (на досвіді ферми "Маяк", Котельова, Полтавська обл.)

Детальніше...
 

День Франції в Україні 2019

Цього року ДЕНЬ ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ в рамках виставок "Agro Animal Show" та «Зернові технології» проходитиме за темою «Зони розвитку українського агробізнесу – вектор руху». Подія складається з трьох напрямків: тваринництво, логістика та робота в умовах кліматичних змін.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 33