18-20 лютого 2020

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости

Учасники Agro Animal Show 2019 - компанія Wesstron

Фірма працює на ринку з 1996 року і володіє величезним досвідом роботи в галузі проектування і будівництва, а також вдосконалення  свинокомплексів і птахоферм, надає комплексний монтаж, сервісне  обслуговування закупленого обладнання.

Детальніше...
 

Міжнародний семінар «Ефективне свинарство: Прибуткове стадо»

Державна підтримка свинарства; Здоров’я кишківника та гігієна корму – базис для успішної відгодівлі свиней; Технічні рішення для збільшення маси відлучених поросят; Новий підхід у кастрації поросят. Німецьких досвід; Способи уникнення респіраторних захворювань свиней та ефективні схеми їх лікування; Вплив патології кінцівок у свиноматок на репродукцію; Біобезпека і добробут тварин – досвід одного з найбільших виробників свинини в Україні.

Детальніше...
 

Prüllage System GmbH – провідний німецький виробник інноваційних технологій в області утримання свійської птиці та свиней

Якщо наразі Ви плануєте відмовитись від газового опалення пташників чи бажаєте керувати свинокомплексом з дому – тоді відвідайте стенд 1А335 компанії Prüllage System GmbH на лютневій виставці Agro Animal Show, де з Вами поділяться новими технологіями та підберуть найоптимальніше рішення для Вашого господарства.

Детальніше...
 

Vilomix - виробник вітамінних та мінеральних розчинів, концентратів і замінників молока

Vilomix Ukraine — частина Vilomix Holding (Данія), провідного у світі виробника вітамінних та мінеральних розчинів, концентратів і замінників молока для фермерських господарств та комбікормової промисловості.

Детальніше...
 

СВ АЛЬТЕРА заснована в 1998 році і сьогодні займає лідируючі позиції на українському ринку в галузі систем автоматизації технологічних процесів та електротехніки

СВ АЛЬТЕРА пропонує енергоефективні рішення, які призводять до збільшення рентабельності виробництва в цілому. Компанія має представництва в 15 містах України, що дає змогу надавати якісну та швидку сервісну, інжинірингову та інформаційну підтримку партнерів.

Детальніше...
 

ТОВ Агрофід Україна – якість перевірена досвідом!

«Агрофід Україна» є 100% дочірнім підприємством приватного виробника преміксів, кормових добавок і готових престартових кормів для ВРХ, свинарства, птахівництва, угорської компанії “Агрофід Лтд”.

Детальніше...
 

Компанія «ДеЛаваль» представляє нового робота-дояра VMS™ V300

26 червня 2018 р.  в Стокгольмі компанія ДеЛаваль оголосила про випуск нового VMSV300, який допоможе фермерам менше залежати від мінливості майбутнього на ринку праці і як найкраще піклуватися про добробут тварин і безпеку харчових продуктів.  І ось в рамках виставки “Agro Animal Show 2019” можна бути на власні очі побачити новий робот VMS™ V300.

Детальніше...
 

Rhymebus - відомий бренд розроблений для AC Motor Drive, що існує понад 30 років.

Ми надаємо найкращий та високоефективний продукт!
Ми привносимо «зелені» технології в світ!

Детальніше...
 

Інсектициди, антигельмінтики, коктидіостатики, ларвіциди, антибіотики від виробника з Китаю

ЗSHANDONG LUXI ANIMAL MEDICINE SHARE CO., LTD
Завод, який виробляє інсектициди, антигельмінтики, коктидіостатики, ларвіциди, антибіотики: Amitraz, Deltamethrin, Diclazuril, Nicarbazin, Cyromazine, Fenbendazole, Florfenicol та інші. Протягом багатьох років компанія є постачальником для 10 найбільших тваринницьких компаній в Китаї.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 33