18-20 лютого 2020

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости

Майстер – клас «Впровадженян digital – практик на різних технологічних стадіях»

Що ми знаємо про digital? Чому цей напрямок набуває такої популярності сьогодні, особливо в аграрному бізнесі? Які перваги приносить?

Детальніше...
 

Компанія ВетАгро – спектр послуг по оздоровленню господарства

Ми пропонуємо індивідуальні програми оптимізації вирощування сільськогосподарських тварин та птиці. Ми забезпечуємо наших клієнтів високоякісними ветеринарними препаратами, а також надаємо кваліфіковану консультацію щодо їх використання.

Детальніше...
 

Голландсько-українська співпраця у молочному секторі в рамках проекту Нідерландсько-український молочний центр

Посольство Королівства Нідерланди в Україні, Нідерландсько Український Молочний Центр, асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" агентство UCABevent та Київський міжнародний контрактовий ярмарок запрошують Вас до участі у  круглому столі  на тему «Голландсько-українська співпраця у молочному секторі в рамках проекту Нідерландсько-український молочний центр»

Детальніше...
 

Учасники Agro Animal Show 2019 - компанія Wesstron

Фірма працює на ринку з 1996 року і володіє величезним досвідом роботи в галузі проектування і будівництва, а також вдосконалення  свинокомплексів і птахоферм, надає комплексний монтаж, сервісне  обслуговування закупленого обладнання.

Детальніше...
 

Міжнародний семінар «Ефективне свинарство: Прибуткове стадо»

Державна підтримка свинарства; Здоров’я кишківника та гігієна корму – базис для успішної відгодівлі свиней; Технічні рішення для збільшення маси відлучених поросят; Новий підхід у кастрації поросят. Німецьких досвід; Способи уникнення респіраторних захворювань свиней та ефективні схеми їх лікування; Вплив патології кінцівок у свиноматок на репродукцію; Біобезпека і добробут тварин – досвід одного з найбільших виробників свинини в Україні.

Детальніше...
 

Prüllage System GmbH – провідний німецький виробник інноваційних технологій в області утримання свійської птиці та свиней

Якщо наразі Ви плануєте відмовитись від газового опалення пташників чи бажаєте керувати свинокомплексом з дому – тоді відвідайте стенд 1А335 компанії Prüllage System GmbH на лютневій виставці Agro Animal Show, де з Вами поділяться новими технологіями та підберуть найоптимальніше рішення для Вашого господарства.

Детальніше...
 

Vilomix - виробник вітамінних та мінеральних розчинів, концентратів і замінників молока

Vilomix Ukraine — частина Vilomix Holding (Данія), провідного у світі виробника вітамінних та мінеральних розчинів, концентратів і замінників молока для фермерських господарств та комбікормової промисловості.

Детальніше...
 

СВ АЛЬТЕРА заснована в 1998 році і сьогодні займає лідируючі позиції на українському ринку в галузі систем автоматизації технологічних процесів та електротехніки

СВ АЛЬТЕРА пропонує енергоефективні рішення, які призводять до збільшення рентабельності виробництва в цілому. Компанія має представництва в 15 містах України, що дає змогу надавати якісну та швидку сервісну, інжинірингову та інформаційну підтримку партнерів.

Детальніше...
 

ТОВ Агрофід Україна – якість перевірена досвідом!

«Агрофід Україна» є 100% дочірнім підприємством приватного виробника преміксів, кормових добавок і готових престартових кормів для ВРХ, свинарства, птахівництва, угорської компанії “Агрофід Лтд”.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 33