19-21 лютого 2019

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости

Vilomix - виробник вітамінних та мінеральних розчинів, концентратів і замінників молока

Vilomix Ukraine — частина Vilomix Holding (Данія), провідного у світі виробника вітамінних та мінеральних розчинів, концентратів і замінників молока для фермерських господарств та комбікормової промисловості.

Детальніше...
 

СВ АЛЬТЕРА заснована в 1998 році і сьогодні займає лідируючі позиції на українському ринку в галузі систем автоматизації технологічних процесів та електротехніки

СВ АЛЬТЕРА пропонує енергоефективні рішення, які призводять до збільшення рентабельності виробництва в цілому. Компанія має представництва в 15 містах України, що дає змогу надавати якісну та швидку сервісну, інжинірингову та інформаційну підтримку партнерів.

Детальніше...
 

ТОВ Агрофід Україна – якість перевірена досвідом!

«Агрофід Україна» є 100% дочірнім підприємством приватного виробника преміксів, кормових добавок і готових престартових кормів для ВРХ, свинарства, птахівництва, угорської компанії “Агрофід Лтд”.

Детальніше...
 

Компанія «ДеЛаваль» представляє нового робота-дояра VMS™ V300

26 червня 2018 р.  в Стокгольмі компанія ДеЛаваль оголосила про випуск нового VMSV300, який допоможе фермерам менше залежати від мінливості майбутнього на ринку праці і як найкраще піклуватися про добробут тварин і безпеку харчових продуктів.  І ось в рамках виставки “Agro Animal Show 2019” можна бути на власні очі побачити новий робот VMS™ V300.

Детальніше...
 

Rhymebus - відомий бренд розроблений для AC Motor Drive, що існує понад 30 років.

Ми надаємо найкращий та високоефективний продукт!
Ми привносимо «зелені» технології в світ!

Детальніше...
 

Інсектициди, антигельмінтики, коктидіостатики, ларвіциди, антибіотики від виробника з Китаю

ЗSHANDONG LUXI ANIMAL MEDICINE SHARE CO., LTD
Завод, який виробляє інсектициди, антигельмінтики, коктидіостатики, ларвіциди, антибіотики: Amitraz, Deltamethrin, Diclazuril, Nicarbazin, Cyromazine, Fenbendazole, Florfenicol та інші. Протягом багатьох років компанія є постачальником для 10 найбільших тваринницьких компаній в Китаї.

Детальніше...
 

День Німеччини в Україні

Нові агрополітичні бачення в виборчому 2019 році? – Внески німецької економіки у розвиток аграрного сектору України!

Детальніше...
 

Baoding Jizhong Pharma на Agro Animal Show 2019

Компанія Baoding Jizhong Pharma (стенд 1С104) була заснована у 1992 році і стала однією з трьох найкращих компаній в Китаї у сфері ветеринарії, що спеціалізується на виробництві, а також розбробці та дослідженні сумішей, активних компонентів, добавок та рослинних компонентів.

Детальніше...
 

Запрошуємо відвідати стенд компанії Xinxiang Hexie

Xinxiang Hexie – це високотехнологічна широкопрофільна компанія, що займається дослідженням, виробництвом, продажем та технічним обслуговуванням техніки для годівлі, що постачає комплексні, систематичні та якісні рішення для сільського господарства та тваринництва.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 32