18-20 лютого 2020

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости

АгроВесна розпочалась!

З 19 по 21 лютого розпочинаємо  аграрний сезон разом з виставками «Зернові технології 2019», Agro Animal Show 2019 та «Фрукти.Овочі.Логістика 2019».

Детальніше...
 

Farmer Atlantik & EXAFAN – ефективне, сучасне та надійне обладнання для тваринницьких комплексів!

Провідна українська компанія із проектування та будівництва тваринницьких комплексів Farmer Atlantik, що входить до AVA Group, а також один із лідерів з виробництва обладнання – іспанська компанія EXAFAN, офіційними дистриб’юторами якої в Україні є Farmer Atlantіk, візьмуть участь у найбільшій виставці сільськогосподарського тваринницва – Agro Animal Show 2019.

Детальніше...
 

Круглий стіл: «Digital_АГРО: від початківця – до професіонала»

Що ми знаємо про digital? Чому цей напрямок набуває такої популярності сьогодні, особливо в аграрному бізнесі? Які перваги приносить?

Детальніше...
 

Програма Всеукраїнської практичної конференції «Прибуткове козівництво»

Дата проведення конференції: 20 лютого 2019 р. в рамках Міжнародної виставки «AgroAnimalShow-2019»
Місце проведення: Виставкова зала №1 МВЦ м.Київ, Броварський проспект,15 (ст.Метро «Лівобережна»)

Детальніше...
 

Hog Slat на Agro Animal Show 2019

Учасник виставки Agro Animal Show 2019 - компанія Hog Slat, Inc. — виробник №1 у світі обладнання для свинарства та один з лідерів ринку технічних рішень для підлогового утримання птиці.

Детальніше...
 

Компанія «Техногард» - офіційний постачальник широкого спектру обладнання

«Техногард» пропонує серію власних високотехнологічних розробок, на базі технології RFID, призначених для вирішення завдань безпеки на агропромислових підприємствах будь-якого масштабу.

Детальніше...
 

«АТ Техніка» має великий досвід у розробці та впровадженні сучасних технологій виробництва молочних продуктів

Ми виробляємо комфорт!

«АТ Техніка» має великий досвід у розробці та впровадженні сучасних технологій виробництва молочних продуктів, збільшення прибутку та створення комфортних умов праці.

Детальніше...
 

В чергу за агрофахівцями на 6-й День молодого спеціаліста-аграрія!

Запрошуємо компанії до обговорення запитів аграрного ринку праці та створення ефективних програм підготовки агрофахівців нового покоління. Круглий стіл «Спільні кроки аграрного бізнесу та освіти в підготовці фахівці» відбудеться в рамках 6-го Дня молодого спеціаліста-аграрія 21 лютого 2019 року, МВЦ, м. Київ

Детальніше...
 

Досвід ТОВ «Прилуцьк-Агро» у використанні професійних добрив від Тімак Агро Україна

Результатами застосування добрив лінійки Sulfammo від Тімак Агро Україна ділиться головний агроном Товариства з обмеженою відповідальністю "Прилуцьк-Агро" В'ячеслав Миколайович Касянчук. В умовах піщаних грунтів добрива від Тімак Агро показали гідний результат на озимому ріпаку у порівнянні з традиційною технологією.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 33