18-20 лютого 2020

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости

Ділові заходи АгроВесни 2019

В рамках виставкової події "АгроВесна 2019" проходить понад 30 бізес-заходів, що присвячені актуальнии питанням агропромислового сектору України.

Детальніше...
 

Детально про АгроВесна 2019

Запрошуємо відвідати міжнародні виставки Зернові технології, Agro Animal Show та Фрукти Овочі Логістика, які триватимуть до 21 лютого!

Детальніше...
 

Конференція «Прибуткове козівництво»

В рамках проведення виставки Agro Animal Show 2019 відбулася конференції на тему «Прибуткове козівництво», головною метою якої був обмін ідеями та досвідом в області розведення кіз та виготовлення якісної продукції.

Детальніше...
 

Ювілейний V БРИТАНСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ АГРОБІЗНЕС ФОРУМ: «СВИНОФЕРМА МАЙБУТНЬОГО» відбувся в рамках «АгроВесна 2019»

Відкрила захід Кеті Коттрелл, перший секретар, голова Комерційного відділу Посольства Великої Британії в Україні. В ході заходу були розглянуті такі актуальні теми, як британська генетика свиней, світовий досвід у боротьбі з АЧС, законодавство про побічні продукти тваринного походження в Україні.

Детальніше...
 

Нагородження переможців конкурсу АгроБренд 2019

Вітаємо переможців конкурсу Агробренд 2019 та бажаємо учасникам і гостям виставок нового успішного дня разом з АгроВесна 2019.

Детальніше...
 

Головні агропромислові виставки країни офіційно відкриті

Вітаємо учасників та гостей з урочистим відкриттям головних міжнародних агропромислових виставок сезону - Зернові технології, Agro Animal Show, Фрукти Овочі Логістика! Бажаємо вдалої насиченої виставки!

Детальніше...
 

АгроВесна розпочалась!

З 19 по 21 лютого розпочинаємо  аграрний сезон разом з виставками «Зернові технології 2019», Agro Animal Show 2019 та «Фрукти.Овочі.Логістика 2019».

Детальніше...
 

Farmer Atlantik & EXAFAN – ефективне, сучасне та надійне обладнання для тваринницьких комплексів!

Провідна українська компанія із проектування та будівництва тваринницьких комплексів Farmer Atlantik, що входить до AVA Group, а також один із лідерів з виробництва обладнання – іспанська компанія EXAFAN, офіційними дистриб’юторами якої в Україні є Farmer Atlantіk, візьмуть участь у найбільшій виставці сільськогосподарського тваринницва – Agro Animal Show 2019.

Детальніше...
 

Круглий стіл: «Digital_АГРО: від початківця – до професіонала»

Що ми знаємо про digital? Чому цей напрямок набуває такої популярності сьогодні, особливо в аграрному бізнесі? Які перваги приносить?

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 33