19-21 лютого 2019

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости

Високоякісна генетика від компанії Hermitage Genetics на міжнародній виставці Agro Animal Show 2017

Компанія Hermitage Genetics запрошує відвідати свій стенд № F 141 в павільйоні № 2 всіх зацікавлених у розведенні свиней, генетиці, селекції та веденні сучасного свинарства в Україні. Всім бажаючим будуть надані консультаційні та інформаційні послуги з приводу будь-яких питань стосовно продукції нашої компанії.

Детальніше...
 

Вітаємо нових учасників виставки «Agro Animal Show 2017»

Міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» представлять до уваги відвідувачів досягнення науково-технічного прогресу, передові техніку та технології для успішного проведення нового аграрного сезону.

Детальніше...
 

Вітамінно-мінеральні кормові добавки від німецького виробника «ШАУМАНН»

В 2017 році до уваги відвідувачів виставки компанія «ШАУМАНН» представить вітамінно-мінеральні кормові добавки, засоби для силосування та гігієни тваринницьких приміщень власного виробництва.

Детальніше...
 

Фотогалерея виставки "Agro Animal Show 2016"

Найбільша міжнародна спеціалізована виставка "Agro Animal Show 2016" з успіхом завершила свою работу. Пропонуємо Вам ознайомитись з фотогалереєю виставки.

Детальніше...
 

Пост-реліз "Agro Animal Show 2016"

12 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» завершилась найбільша в 2016 році міжнародна агропромислова виставка України: "Agro Animal Show 2016".

Детальніше...
 

Участник выставки "Agro Animal Show" компания "БРАЦЛАВ" - история успеха!

 

Відгук від Ірини Лукині, компанія БІОМІН Україна, про найбільшу аграрну виставку "Agro Animal Show"

Сьогодні Agro Animal Show - найбільша аграрна виставка в Україні, не лише за розміром, а за вагомістю та авторитетністю. Щороку її відвідують біля 17.000 спеціалістів аграрного ринку і за останні 5 років виставка ще збільшилася та набула нових масштабів.

Детальніше...
 

Сьогодні з надзвичайним успіхом головні агропромислові виставки України «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика» завершили свою роботу!

12 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» завершилися найбільші в 2016 році міжнародні агропромислові виставки України. Заходи організовано компанією-лідером виставкового бізнесу України  - «Київським міжнародним контрактовим ярмарком»

Детальніше...
 

День Франції в Україні: аграрний сектор країни в напрямку розвитку

Однією з яскравих подій другого дня роботи виставок «Зернові технології» та «Agro Animal Show» на став цикл семінарів в рамках «Дня Франції в Україні».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 27