19-21 лютого 2019

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

«АгроВесна 2018» стала 10-м ювілейним роком представлення Національної експозиції Франці

13 березня 2018, 15:44

«АгроВесна 2018» стала 10-м ювілейним роком представлення Національної експозиції Франції на міжнародних агропромислових виставках, які проводяться ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

В 2008 році французькі компанії вперше під єдиним прапором презентували свої досягнення в аграрній галузі. За цей період загальна виставкова площа компаній в рамках експозицій досягла 5 277 кв. м, а кількість експонентів варіювалася від 12 до 67 компаній.

Цьогорічно в Національній експозиції Франції було представлено 20 компаній загальною виставковою площею 255 кв. м. Серед них: Agronomic, Axiom International, Bioret Agri, «CREDIT AGRICOLE BANK» PJSC, Denis, Euralis Ukraine, Ferotec, FIRSTPELLETS, Grimaud Freres Selection S.A.S., LODI SAS, OTECH, ETS MICHEL PICHON S.A.S, «Renault Ukraine» JSC, Sojam Ukraine LLC, Sommet de l’elevage, Sorghum ID, SPACE,  VIBRAFLOOR, Kuhn Ukraine та PRECIA MOLEN.

Варто відмітити, що компанії презентували різні напрямки діяльності. Це дало можливість відвідувачам вкотре ознайомитися з французькими технологіями в переробці та зберіганні зерна, селекції високоякісного насіннєвого матеріалу, засобах захисту рослин та систем автоматичного зрошення. Особливо широко було представлено технологічні рішення для сектору тваринництва, зокрема: генетика свиней, качок та гусей, технології утримання тварин та виробництва кормів, тощо.

Традиційним став і День Франції «Французький досвід – українські перспективи», який відбувся 22 лютого. Робоча програма івенту включала дві основні панелі: кооперативи – як це працює у Франції та  управління агропідприємствами в умовах змін. До обговорення зазначених питань долучилися експерти з розвитку сільського господарства при Посольстві Франції в Україні, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, експерти профільних асоціацій, ресурсних компаній та керівники аграрних господарств. Проведення заходу такого формату дає можливість не лише поширити міжнародний досвід та перейняти українським виробникам діючі механізми удосконалення аграрного бізнесу, а й долучитися до міжнародної спільноти в обговоренні перспективних ідей та підбору нових тем для дискусій.

То ж, щиро дякуємо команді Посольства Франції в Україні та Агентства Бізнес Франс за плідну спіпрацю та бажаємо всім учасникам виставок високих результатів!