18-20 февраля 2020

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Майстер – клас «Впровадженян digital – практик на різних технологічних стадіях»

07 Февраля 2019, 17:49

Що ми знаємо про digital? Чому цей напрямок набуває такої популярності сьогодні, особливо в аграрному бізнесі? Які перваги приносить?

Усе більше аграрних підприємств задумуються про впровадження нових та сучасних технологій у своїй діяльності. Адже земля – ресурс обмежений і не завжди можна розширити власну діяльність за допомогою збільшення земельної площі. У час, коли передові країни впроваджують точне землеробсятво, здійснюють моніторинг посівів за допомогою космічних технологій, використовують інформаційні системи для аналізу та прогнозування, накопичують інформацію і створюють Big Data, Україна, яка є одним із світових лідерів аграрної галузі, не може залишатися осторонь гробальних інноваційних трендів. Адже українська продукція переважно реалізується на глобальних ринках, де має конкурувати з якістю амерканської кукурудзи, бразильської сої, польських ягід та інших продуктів.

Впровадження digital технологій виводить аграрне виробництво на зовсім інший рівень – допомогає комп’ютеризувати та оцифрувати увесь виробничий процес: від закупівлі ресурсів - до продажу кінцевої продукцції та її доставки споживачу.

Якщо ви плануєте впровджувати такі технології в своєму виробництві, або маєте запитання, які вас цікавлять, щодо digital в АГРО, тоді приходьте на круглий стіл «Digital_АГРО: від початківця – до професіонала», який організовує Українська аграрна конфедерація разом з Drone.ua та Київським міжнародним контрактовим ярмарком. Під час круглого столу провідні експерти, розробники, керівники відділів поділяться своїм досвідом роботи з digital-технологіями. Для найдопитливіших, буде проведений майстер – клас «Впровадженян digital – практик на різних технологічних стадіях».

Дата: 20 лютого 2019 року
Місце проведення: АгроВесна 2019 Міжнародний виставковий центр, павільйон №2, конференц – зал №6а.

Участь у круглому столі безкоштовна, за попередньої реєстрації

 

Реєстрація