19-21 февраля 2019

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости от компаний

ДЕНЬ ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ

16 Февраля 2017, 17:32

Співробітництво з Францією в аграрному секторі змінюється в позитивному напрямку  з року в рік. В ході обговорення актуальних питань аграрного бізнесу з французькими колегами українські аграрії вчасно отримують корисні меседжі для успіху своєї справи.

Читать полностью
 

Семінар «Часник, квасоля. Технології вирощування та доробки на основі сучасних машин та обладнання».

16 Февраля 2017, 17:17

Справжній ажіотаж викликав у гостей виставки семінар: «Часник, квасоля. Технології вирощування та доробки на основі сучасних машин та обладнання», де наочно демонстрували технології та машини з висадки  часнику та квасолі.

Читать полностью
 

Інструменти збільшення прибутку агросектора

16 Февраля 2017, 16:57

В рамках Міжнародних виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show, «Фрукти. Овочі. Логістика» Консалтингове агентство «УкрАгроКонсалт» організували проведення круглого столу на тему "Інструменти збільшення прибутку агросектора".

Читать полностью
 

Відбулася церемонія нагородження за найкращий кукурудзяний силос «Кукурудзяний Оскар 2016»

16 Февраля 2017, 15:08

Вперше в Україні в рамках виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show, «Фрукти. Овочі. Логістика» відбулася церемонія нагородження за найкращий кукурудзяний силос «Кукурудзяний Оскар 2016». Розпочалась церемонія проведенням тематичної вікторини, що в подальшому призвело до жвавої участі присутніх у самому семінарі.

Читать полностью
 

Новий крок в підвищенні ефективності застосування мінеральних добрив

16 Февраля 2017, 15:00

Семінар  «Новий крок в підвищенні ефективності застосування мінеральних добрив» від компанії Бінфілд Агро Технолоджіс в рамках виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Овочі. Фрукти. Логістика».

Читать полностью
 

Сюжет 5 каналу про відкриття та роботу виставок

16 Февраля 2017, 13:51

Сучасне устаткування та новітні технології для сільськогосподарських потреб до 17 лютого представлятимуть відвідувачам міжнародних виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show та «Фрукти. Овочі. Логістика». Подібрий захід відбувається в Києві всьоме, традиційно, напередодні нового агро-сезону.

Читать полностью
 

Від чого залежить рентабельність молочної ферми?

16 Февраля 2017, 13:46

В рамках 2 дня ділових заходів Міжнародних виставок «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» відбувся семінар «Підвищення рентабельності молочної ферми: ефективні методи утримання та оптимізації використання кормів в раціоні молочного стада».

Читать полностью
 

ІІІ Британсько-Український Агробізнес форум

16 Февраля 2017, 11:51

Вже втрете в рамках проведення виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» розпочав роботу ІІІ Британсько-Український Агробізнес форум.

Читать полностью
 

Переможці конкурсу «АГРОБРЕНД 2017»

16 Февраля 2017, 10:38

Наприкінці  першого дня роботи виставок «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу  «Агробренд 2017».

Читать полностью
 

Завершився 1 день роботи виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика».

15 Февраля 2017, 17:57

День видався насичинем як для учасників, так і для гостей виставки. Робота по-справжньому «кипіла»  на кожному стенді, конференц-зали були переповнені бажаючими дізнатися про останні досягнення в області сільского господарства.

З радістю повідомляємо, що на вас чекають ще 2 не менш насичених та цікавих дня роботи виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика».

Читать полностью
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 20