19-21 февраля 2019

Новости от компаний

Міжнародні виставки «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» дають старт кар’єри молодим спеціалістам-аграріям

17 Февраля 2017, 13:49

17 лютого в рамках міжнародних аграрних виставок відбувся День молодого спеціаліста «Твій професійний старт». На офіційній частині заходу були присутні чимало студентів та представників компаній, які практикують співпрацю зі студентами аграрних вищих навчальних закладів. На сьогодні у студентів та випускників є можливість стажування на провідних підприємствах України з вирощування зернових культур та тварин.

Читать полностью
 

Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід

17 Февраля 2017, 13:23

Вже традиційним в дні проведення виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» став 7-й науково-практичний семінар на тему «Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід».

Читать полностью
 

Підсумки другого дня виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика»

16 Февраля 2017, 17:44

Цікавим та насиченим видався і другий день виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика». Його можна сміливо назвати міжнародним, адже, сьогодні  в рамках виставок відбулися: День Франції в Україні, III Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інвестиції в рентабельність», урочисті прийоми Німеччини, Франції та Австрії.

Читать полностью
 

ДЕНЬ ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ

16 Февраля 2017, 17:32

Співробітництво з Францією в аграрному секторі змінюється в позитивному напрямку  з року в рік. В ході обговорення актуальних питань аграрного бізнесу з французькими колегами українські аграрії вчасно отримують корисні меседжі для успіху своєї справи.

Читать полностью
 

Семінар «Часник, квасоля. Технології вирощування та доробки на основі сучасних машин та обладнання».

16 Февраля 2017, 17:17

Справжній ажіотаж викликав у гостей виставки семінар: «Часник, квасоля. Технології вирощування та доробки на основі сучасних машин та обладнання», де наочно демонстрували технології та машини з висадки  часнику та квасолі.

Читать полностью
 

Інструменти збільшення прибутку агросектора

16 Февраля 2017, 16:57

В рамках Міжнародних виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show, «Фрукти. Овочі. Логістика» Консалтингове агентство «УкрАгроКонсалт» організували проведення круглого столу на тему "Інструменти збільшення прибутку агросектора".

Читать полностью
 

Відбулася церемонія нагородження за найкращий кукурудзяний силос «Кукурудзяний Оскар 2016»

16 Февраля 2017, 15:08

Вперше в Україні в рамках виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show, «Фрукти. Овочі. Логістика» відбулася церемонія нагородження за найкращий кукурудзяний силос «Кукурудзяний Оскар 2016». Розпочалась церемонія проведенням тематичної вікторини, що в подальшому призвело до жвавої участі присутніх у самому семінарі.

Читать полностью
 

Новий крок в підвищенні ефективності застосування мінеральних добрив

16 Февраля 2017, 15:00

Семінар  «Новий крок в підвищенні ефективності застосування мінеральних добрив» від компанії Бінфілд Агро Технолоджіс в рамках виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Овочі. Фрукти. Логістика».

Читать полностью
 

Сюжет 5 каналу про відкриття та роботу виставок

16 Февраля 2017, 13:51

Сучасне устаткування та новітні технології для сільськогосподарських потреб до 17 лютого представлятимуть відвідувачам міжнародних виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show та «Фрукти. Овочі. Логістика». Подібрий захід відбувається в Києві всьоме, традиційно, напередодні нового агро-сезону.

Читать полностью
 

Від чого залежить рентабельність молочної ферми?

16 Февраля 2017, 13:46

В рамках 2 дня ділових заходів Міжнародних виставок «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» відбувся семінар «Підвищення рентабельності молочної ферми: ефективні методи утримання та оптимізації використання кормів в раціоні молочного стада».

Читать полностью
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 17