18-20 февраля 2020

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости от компаний

Hog Slat на Agro Animal Show 2019

14 Февраля 2019, 13:23

Учасник виставки Agro Animal Show 2019 - компанія Hog Slat, Inc. — виробник №1 у світі обладнання для свинарства та один з лідерів ринку технічних рішень для підлогового утримання птиці.

Читать полностью
 

Компанія «Техногард» - офіційний постачальник широкого спектру обладнання

14 Февраля 2019, 12:07

«Техногард» пропонує серію власних високотехнологічних розробок, на базі технології RFID, призначених для вирішення завдань безпеки на агропромислових підприємствах будь-якого масштабу.

Читать полностью
 

«АТ Техніка» має великий досвід у розробці та впровадженні сучасних технологій виробництва молочних продуктів

11 Февраля 2019, 12:53

Ми виробляємо комфорт!

«АТ Техніка» має великий досвід у розробці та впровадженні сучасних технологій виробництва молочних продуктів, збільшення прибутку та створення комфортних умов праці.

Читать полностью
 

В чергу за агрофахівцями на 6-й День молодого спеціаліста-аграрія!

11 Февраля 2019, 12:15

Запрошуємо компанії до обговорення запитів аграрного ринку праці та створення ефективних програм підготовки агрофахівців нового покоління. Круглий стіл «Спільні кроки аграрного бізнесу та освіти в підготовці фахівці» відбудеться в рамках 6-го Дня молодого спеціаліста-аграрія 21 лютого 2019 року, МВЦ, м. Київ

Читать полностью
 

Досвід ТОВ «Прилуцьк-Агро» у використанні професійних добрив від Тімак Агро Україна

08 Февраля 2019, 16:03

Результатами застосування добрив лінійки Sulfammo від Тімак Агро Україна ділиться головний агроном Товариства з обмеженою відповідальністю "Прилуцьк-Агро" В'ячеслав Миколайович Касянчук. В умовах піщаних грунтів добрива від Тімак Агро показали гідний результат на озимому ріпаку у порівнянні з традиційною технологією.

Читать полностью
 

Майстер – клас «Впровадженян digital – практик на різних технологічних стадіях»

07 Февраля 2019, 17:49

Що ми знаємо про digital? Чому цей напрямок набуває такої популярності сьогодні, особливо в аграрному бізнесі? Які перваги приносить?

Читать полностью
 

Компанія ВетАгро – спектр послуг по оздоровленню господарства

07 Февраля 2019, 15:50

Ми пропонуємо індивідуальні програми оптимізації вирощування сільськогосподарських тварин та птиці. Ми забезпечуємо наших клієнтів високоякісними ветеринарними препаратами, а також надаємо кваліфіковану консультацію щодо їх використання.

Читать полностью
 

Голландсько-українська співпраця у молочному секторі в рамках проекту Нідерландсько-український молочний центр

07 Февраля 2019, 15:02

Посольство Королівства Нідерланди в Україні, Нідерландсько Український Молочний Центр, асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" агентство UCABevent та Київський міжнародний контрактовий ярмарок запрошують Вас до участі у  круглому столі  на тему «Голландсько-українська співпраця у молочному секторі в рамках проекту Нідерландсько-український молочний центр»

Читать полностью
 

Учасники Agro Animal Show 2019 - компанія Wesstron

06 Февраля 2019, 11:38

Фірма працює на ринку з 1996 року і володіє величезним досвідом роботи в галузі проектування і будівництва, а також вдосконалення  свинокомплексів і птахоферм, надає комплексний монтаж, сервісне  обслуговування закупленого обладнання.

Читать полностью
 

Міжнародний семінар «Ефективне свинарство: Прибуткове стадо»

06 Февраля 2019, 10:36

Державна підтримка свинарства; Здоров’я кишківника та гігієна корму – базис для успішної відгодівлі свиней; Технічні рішення для збільшення маси відлучених поросят; Новий підхід у кастрації поросят. Німецьких досвід; Способи уникнення респіраторних захворювань свиней та ефективні схеми їх лікування; Вплив патології кінцівок у свиноматок на репродукцію; Біобезпека і добробут тварин – досвід одного з найбільших виробників свинини в Україні.

Читать полностью
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 22