19-21 февраля 2019

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости от компаний

Сьогодні з надзвичайним успіхом головні агропромислові виставки України «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» завершили свою роботу!

17 Февраля 2017, 18:54

17 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» завершився останній день роботи головних аграрних подій сезону -  виставок «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика».

Масштаби виставки вражали! Адже її учасниками стали понад 500 компаній з 23 країн світу. Свої Національні експозиції представили Франція, Німеччина, Нідерланди, Велика Британія, Чехія, Данія та вперше – Австрія.

Читать полностью
 

17 лютого виставки «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти.Овочі.Логістика» відвідали Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

17 Февраля 2017, 15:01

Особливу увагу Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана привернула експозиція вітчизняних  виробників сільськогосподарської техніки. Він зазначив, що сільськогосподарське машинобудування має надзвичайно важливе значення для України.

Читать полностью
 

Птахівництво 2017

17 Февраля 2017, 14:30

В рамках третього дня ділових заходів Міжнародних виставок «Зернові технології»Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» відбувся круглий стіл «Птахівництво 2017».

Читать полностью
 

Міжнародні виставки «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» дають старт кар’єри молодим спеціалістам-аграріям

17 Февраля 2017, 13:49

17 лютого в рамках міжнародних аграрних виставок відбувся День молодого спеціаліста «Твій професійний старт». На офіційній частині заходу були присутні чимало студентів та представників компаній, які практикують співпрацю зі студентами аграрних вищих навчальних закладів. На сьогодні у студентів та випускників є можливість стажування на провідних підприємствах України з вирощування зернових культур та тварин.

Читать полностью
 

Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід

17 Февраля 2017, 13:23

Вже традиційним в дні проведення виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» став 7-й науково-практичний семінар на тему «Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід».

Читать полностью
 

Підсумки другого дня виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика»

16 Февраля 2017, 17:44

Цікавим та насиченим видався і другий день виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика». Його можна сміливо назвати міжнародним, адже, сьогодні  в рамках виставок відбулися: День Франції в Україні, III Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інвестиції в рентабельність», урочисті прийоми Німеччини, Франції та Австрії.

Читать полностью
 

ДЕНЬ ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ

16 Февраля 2017, 17:32

Співробітництво з Францією в аграрному секторі змінюється в позитивному напрямку  з року в рік. В ході обговорення актуальних питань аграрного бізнесу з французькими колегами українські аграрії вчасно отримують корисні меседжі для успіху своєї справи.

Читать полностью
 

Семінар «Часник, квасоля. Технології вирощування та доробки на основі сучасних машин та обладнання».

16 Февраля 2017, 17:17

Справжній ажіотаж викликав у гостей виставки семінар: «Часник, квасоля. Технології вирощування та доробки на основі сучасних машин та обладнання», де наочно демонстрували технології та машини з висадки  часнику та квасолі.

Читать полностью
 

Інструменти збільшення прибутку агросектора

16 Февраля 2017, 16:57

В рамках Міжнародних виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show, «Фрукти. Овочі. Логістика» Консалтингове агентство «УкрАгроКонсалт» організували проведення круглого столу на тему "Інструменти збільшення прибутку агросектора".

Читать полностью
 

Відбулася церемонія нагородження за найкращий кукурудзяний силос «Кукурудзяний Оскар 2016»

16 Февраля 2017, 15:08

Вперше в Україні в рамках виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show, «Фрукти. Овочі. Логістика» відбулася церемонія нагородження за найкращий кукурудзяний силос «Кукурудзяний Оскар 2016». Розпочалась церемонія проведенням тематичної вікторини, що в подальшому призвело до жвавої участі присутніх у самому семінарі.

Читать полностью
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 22