18-20 февраля 2020

міжнародна
виставка
ефективного
тваринництва
та птахівництва

Новости от компаний

Место проведения выставки

24 Мая 2017, 18:59

С 2018 года выставка Agro Animal Show будет проводиться в
Международном Выставочном Центре (МВЦ), по адресу 
г.Киев, Броварской пр-т, 15

 

Пост-реліз сільськогосподарських виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика»

03 Апреля 2017, 12:16

15 – 17 лютого 2017 року відбулися головні виставкові події для фахівців зернового господарства, тваринництва та птахівництва і плодоовочевої галузі – «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика».

Читать полностью
 

Итоги 2017

03 Апреля 2017, 09:40

З 15 по 17 лютого 2017 року ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Української Аграрної конфедерації, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу », німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки (VDMA), французького агентства з міжнародного розвитку підприємств BUSINESSFRANCE провели VIІ Міжнародну виставку ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show 2017».

Читать полностью
 

Сьогодні з надзвичайним успіхом головні агропромислові виставки України «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» завершили свою роботу!

17 Февраля 2017, 18:54

17 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» завершився останній день роботи головних аграрних подій сезону -  виставок «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика».

Масштаби виставки вражали! Адже її учасниками стали понад 500 компаній з 23 країн світу. Свої Національні експозиції представили Франція, Німеччина, Нідерланди, Велика Британія, Чехія, Данія та вперше – Австрія.

Читать полностью
 

17 лютого виставки «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти.Овочі.Логістика» відвідали Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

17 Февраля 2017, 15:01

Особливу увагу Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана привернула експозиція вітчизняних  виробників сільськогосподарської техніки. Він зазначив, що сільськогосподарське машинобудування має надзвичайно важливе значення для України.

Читать полностью
 

Птахівництво 2017

17 Февраля 2017, 14:30

В рамках третього дня ділових заходів Міжнародних виставок «Зернові технології»Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» відбувся круглий стіл «Птахівництво 2017».

Читать полностью
 

Міжнародні виставки «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» дають старт кар’єри молодим спеціалістам-аграріям

17 Февраля 2017, 13:49

17 лютого в рамках міжнародних аграрних виставок відбувся День молодого спеціаліста «Твій професійний старт». На офіційній частині заходу були присутні чимало студентів та представників компаній, які практикують співпрацю зі студентами аграрних вищих навчальних закладів. На сьогодні у студентів та випускників є можливість стажування на провідних підприємствах України з вирощування зернових культур та тварин.

Читать полностью
 

Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід

17 Февраля 2017, 13:23

Вже традиційним в дні проведення виставок «Зернові Технології», Agro Animals Show та «Фрукти. Овочі. Логістика» став 7-й науково-практичний семінар на тему «Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід».

Читать полностью
 

Підсумки другого дня виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика»

16 Февраля 2017, 17:44

Цікавим та насиченим видався і другий день виставок «Зернові технології», Agro Animal Show, «Фрукти. Овочі. Логістика». Його можна сміливо назвати міжнародним, адже, сьогодні  в рамках виставок відбулися: День Франції в Україні, III Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інвестиції в рентабельність», урочисті прийоми Німеччини, Франції та Австрії.

Читать полностью
 

ДЕНЬ ФРАНЦІЇ В УКРАЇНІ

16 Февраля 2017, 17:32

Співробітництво з Францією в аграрному секторі змінюється в позитивному напрямку  з року в рік. В ході обговорення актуальних питань аграрного бізнесу з французькими колегами українські аграрії вчасно отримують корисні меседжі для успіху своєї справи.

Читать полностью
 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 22